Reklama

Gmina straszy sądem

Opublikowano: sob, 18 mar 2017 11:57
Autor:

Gmina straszy sądem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Członkowie komisji rewizyjnej wzięli podczas ostatniego posiedzenia (27 lutego) pod lupę sprawy związane z budową kanalizacji na terenie Staniszewskiego i Zielonki. Choć od jej wykonania minęły ponad trzy lata, część mieszkańców do tej pory nie uregulowała kosztów przyłącza.

23 tys. 375 zł – w sumie tyle zaległości mają mieszkańcy, którzy nie zapłacili za przyłącz do kanalizacji wybudowanej w Zielonce i w Staniszewskiem w 2013 roku. Sytuację przedstawił Władysław Grądziel, wójt Raniżowa, który poinformował, że sprawa nieuregulowanych płatności za przyłącz do kanalizacji dotyczy dwóch miejscowości: Staniszewskiego i Zielonki. - Jeżeli chodzi o Staniszewskie to jest tam 17 podłączonych podmiotów z nieuregulowanym stanem na kwotę 16 tys. 585 zł, przy czym umowa jest zawarta z 11 podmiotami. Pozostałe sześć podmiotów takiej umowy nie posiada. W przypadku Zielonki całość to jest 9 podmiotów na kwotę 6 tysięcy 790 zł, przy czym umowa jest na 4 tys. 970 zł - poinformował radnych wójt Grądziel.

Więcej w 11 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.