Reklama

GMINA RANIŻÓW. Ciało mężczyzny znalezione w rzece. Był poszukiwany

Opublikowano:
Autor:

GMINA RANIŻÓW. Ciało mężczyzny znalezione w rzece. Był poszukiwany  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W Woli Raniżowskiej znaleziono dzisiaj (1 listopada) ciało mężczyzny. Był to 44-latek, którego rodzina zgłosiła wczoraj zaginięcie.

Jak informuje dyżurny kolbuszowskiej policji, mężczyzna trzy dni temu wyjechał ciągnikiem z Raniżowa. Przez pola kierował się do Woli Raniżowskiej. Niestety nie dojechał. 

Rodzina na własną rękę prowadziła poszukiwania. Wczoraj wieczorem (31 października) zgłosiła zaginięcie 44-latka na policję

Dzisiaj, przed godziną 8, funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie od mieszkańca Woli Raniżowskiej.  Natrafił on na ciało mężczyzny. W rzece Łęg znajdował się również traktor. Był wywrócony do góry kołami. 

-  Na miejscu, w Woli Raniżowskiej, pracują policjanci pod nadzorem prokuratora - mówi nam Jolanta Skubisz-Tęcza, rzecznik kolbuszowskiej policji. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE