Reklama

Gmina Niwiska przymierza się do kolejnej inwestycji w Hucisku. Jakiej?

Opublikowano: ndz, 21 kwi 2019 14:30
Autor:

Gmina Niwiska przymierza się do kolejnej inwestycji w Hucisku. Jakiej?  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Gmina Niwiska planuje kolejną inwestycję w jednym z sołectw. Zdaniem wójt Elżbiety Wróbel miejscowość na tym zyska.

Podczas ostatniej sesji przy punkcie budżetowym poruszona została inwestycja w Hucisku. Ma zostać tam wybudowany odcinek 460 metrów sieci wodociągowej. Będzie ona umiejscowiona od krzyżówki Hucisko-Zapole w kierunku Zapola. Szefowa gminy zwróciła uwagę na fakt, że powstaje tam nowe osiedle mieszkaniowe. - Przez urząd została wydana zgoda na budowę sieci wodociągowej, aby kolejne domy mogły się tam budować - podkreśliła Wróbel. Jak zaznaczyła, nie jest to tak, że budynki powstają równocześnie. Jak powiedziała w swoim wystąpieniu, zrobił się pewien kłopot, kto to będzie finansował i rozliczał.

- Wydaliśmy już dwa pozwolenia na wybudowanie sieci wodociągowej. Zasadnym jest, aby tam ją wybudować - zwróciła się Wróbel do radnych i dodała: - Jest to bardzo ładny teren i na pewno powstaną kolejne działki budowlane.

Za opracowanie dokumentacji oraz budowę odcinka sieci wodociągowej w Hucisku gmina zapłaci 60 tys. zł.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.