Reklama

GMINA MAJDAN KRÓLEWSKI. Przedszkola nadal będą zamknięte

Opublikowano: śr, 6 maj 2020 07:00
Autor:

GMINA MAJDAN KRÓLEWSKI. Przedszkola nadal będą zamknięte  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Rząd RP w ramach luzowania obostrzeń związanych z epidemią podjął decyzję o możliwości otwarcia żłobków i przedszkoli od 6 maja 2020r., decyzję jednak o otwarciu pozostawił organom prowadzącym.

W związku z powyższym wójt gminy Majdan Królewski poprosił dyrektorów o przeprowadzenie rozmów z rodzicami wszystkich dzieci uczęszczających do tych placówek. W zdecydowanej większości Rodzice zadeklarowali,  że chcą jeszcze pozostawić dzieci w swoich domach.

- Wójt gminy Majdan Królewski w związku decyzją rodziców postanowił, że przedszkola i oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych pozostaną nadal  zamknięte - czytamy w informacji zamieszczonej na stronie urzędu. 

Dyrektorzy placówek oświatowych będą analizować sytuację epidemiologiczną i przygotowywać swoje placówki do uruchomienia w najbliższym czasie zajęć opiekuńczo wychowawczych zgodnie z nowymi wytycznymi, o czym rodzice zostaną powiadomieni.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 2 lata temu | ocena +0 / -0

    Joanna

    Brawo Panie Wójcie. Mądra decyzja.