Reklama

Reklama

GMINA MAJDAN KRÓLEWSKI. Nie kupisz wody do basenu

Opublikowano: 7 lipca 2019 13:30
Autor:

GMINA MAJDAN KRÓLEWSKI. Nie kupisz wody do basenu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kierownik GZWKiO w Majdanie Królewskim apeluje do mieszkańców gminy o konieczność oszczędzania wody.

- W związku z występującą suszą i koniecznością zapewnienia wody do celów przeciwpożarowych apeluję o konieczność oszczędzania wody z wodociągu gminnego - informuje Jan Kopeć, kierownik Gminnego Zakładu Wodociągów, Kanalizacji i Oczyszczania w Majdanie Królewskim.

Jak dodaje kierownik majdańskiego GZWKiO, w okresie suszy zakład nie będzie prowadził sprzedaży wody do napełniania basenów. - Proszę o bieżącą kontrolę instalacji wodociągowych i sygnalizowanie ewentualnych awarii i braków wody - apeluje kierownik GZWKiO.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 2 lata temu | ocena +2 / -1

    Janusz

    Phi, a co mnie to obchodzi, że mają problem z "towarem", to ja jestem klientem. Jak ja nie będę miał w terminie pieniędzy to poczekają? Nie ! zaczną naliczać odsetki i odetną...

  • 2 lata temu | ocena +1 / -1

    Wola

    Majdaniaki cwaniaki