Reklama

Gmina Kolbuszowa. Radny Wójcicki chce kontroli

Opublikowano:
Autor:

Gmina Kolbuszowa. Radny Wójcicki chce kontroli  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Tym razem do burmistrza interpeluje członek prezydium rady miasta. Czego od lokalnych władz oczekuje Krzysztof Wójcicki?

W pierwszej interpelacji do Jana Zuby radny zwraca się w imieniu mieszkańców. Apeluje on o montaż lustra drogowego. Jak zaznacza, miejsca, gdzie jest ono niezbędne, to ulica 11 Listopada przy wyjeździe z urzędu skarbowego.

Jak podkreśla, w tym przypadku utrudnienia spowodowane są przez samochody, które zaparkowane są wzdłuż ulicy. Kierowcy przez to mają utrudnioną widoczność. Wójcicki zaznacza, że zamontowanie lustra poprawi bezpieczeństwo użytkowników tych dróg, jak i mieszkańców.

W drugiej interpelacji radny Krzysztof Wójcicki prosi o kontrolę. Samorządowiec z Kolbuszowej nadmienia, że po wiosennych ulewach i podtopieniach doszło do wielu awarii kanalizacji. Stało się to również na takich odcinkach, gdzie sieć kanalizacyjna jest jeszcze na gwarancji. Zaznacza także, że większość awarii została zgłoszona.

Część z uszkodzonych kanalizacji nie została naprawiona do dzisiaj. Podaje on na przykład chodnik przy ul. Janka Bytnara 35. Radny chce, aby została przeprowadzona kontrola, czy wszystkie usterki zostały naprawione. Prosi także o informację, czy kanalizacja, której upływa okres gwarancji, jest w pełni sprawna.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE