Reklama

Gmina Kolbuszowa. Oświetlenie stadionu czy remonty infrastruktury sportowej w szkołach? Co gmina weźmie pod uwagę w pierwszej koljeności?

Opublikowano:
Autor:

Gmina Kolbuszowa. Oświetlenie stadionu czy remonty infrastruktury sportowej w szkołach? Co gmina weźmie pod uwagę w pierwszej koljeności?  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Albo stadion albo szkoły. Co pójdzie na pierwszy ogień, jeżeli chodzi o pozyskiwanie pieniędzy na potrzebne inwestycje?


Oświetlenie stadionu czy remonty infrastruktury sportowej w szkołach? Co pójdzie na pierwszy ogień, jeżeli chodzi o pozyskiwanie pieniędzy na potrzebne inwestycje?

Sesja rady gminy, a w szczególności jej część gdzie można wnieść zapytania oraz interpelacje, jest idealną okazją do tego, aby coś zgłosić lub rozwiać wątpliwości. Z tej okazji postanowił skorzystać radny Piotr Panek podczas ostatniego, czerwcowego posiedzenia rady.

- Dużo ostatnio słyszeliśmy obietnic o różnych projektach między innymi na oświetlenie stadionu w Kolbuszowej Dolnej, razem z remontem Szkoły Podstawowej nr 1 w Kolbuszowej. Chciałem zapytać, co z tymi projektami, czy udało się pozyskać środki na te inwestycje? - zapytał Piotr Panek.

Odpowiedzi udzielił Jan Zuba, burmistrz Kolbuszowej. - Wniosek został złożony, czekamy na rozstrzygnięcie - poinformował burmistrz, odnosząc się do sprawy związanej z oświetleniem stadionu.
- Nie można było w tym samym wniosku złożyć Szkoły Podstawowej nr 1 oraz sali gimnastycznej w Kupnie. Było tam wyraźne zastrzeżenie, że dotyczy to obiektów sportowych należących do klubów, a nie infrastruktury szkolnej. W przyszłym roku będzie nabór i przygotowujemy się do złożenia wniosku. Urząd przygotuje wniosek na infrastrukturę szkolną związaną z wychowaniem fizycznym - wyjaśnił włodarz gminy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE