Reklama

Reklama

Gmina Kolbuszowa. Oświetlenie stadionu czy remonty infrastruktury sportowej w szkołach? Co gmina weźmie pod uwagę w pierwszej koljeności?

Opublikowano: pon, 30 lip 2018 07:00
Autor:

Gmina Kolbuszowa. Oświetlenie stadionu czy remonty infrastruktury sportowej w szkołach? Co gmina weźmie pod uwagę w pierwszej koljeności? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Albo stadion albo szkoły. Co pójdzie na pierwszy ogień, jeżeli chodzi o pozyskiwanie pieniędzy na potrzebne inwestycje?


Oświetlenie stadionu czy remonty infrastruktury sportowej w szkołach? Co pójdzie na pierwszy ogień, jeżeli chodzi o pozyskiwanie pieniędzy na potrzebne inwestycje?

Sesja rady gminy, a w szczególności jej część gdzie można wnieść zapytania oraz interpelacje, jest idealną okazją do tego, aby coś zgłosić lub rozwiać wątpliwości. Z tej okazji postanowił skorzystać radny Piotr Panek podczas ostatniego, czerwcowego posiedzenia rady.

- Dużo ostatnio słyszeliśmy obietnic o różnych projektach między innymi na oświetlenie stadionu w Kolbuszowej Dolnej, razem z remontem Szkoły Podstawowej nr 1 w Kolbuszowej. Chciałem zapytać, co z tymi projektami, czy udało się pozyskać środki na te inwestycje? - zapytał Piotr Panek.

Odpowiedzi udzielił Jan Zuba, burmistrz Kolbuszowej. - Wniosek został złożony, czekamy na rozstrzygnięcie - poinformował burmistrz, odnosząc się do sprawy związanej z oświetleniem stadionu.
- Nie można było w tym samym wniosku złożyć Szkoły Podstawowej nr 1 oraz sali gimnastycznej w Kupnie. Było tam wyraźne zastrzeżenie, że dotyczy to obiektów sportowych należących do klubów, a nie infrastruktury szkolnej. W przyszłym roku będzie nabór i przygotowujemy się do złożenia wniosku. Urząd przygotuje wniosek na infrastrukturę szkolną związaną z wychowaniem fizycznym - wyjaśnił włodarz gminy.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 3 lata temu | ocena +0 / -0

  La

  Oświetlenie bocznego boiska Sokół Kolbuszowa Dolna 6 słupów po 350 zł 12 lamp 400 wat z dobrymi żarówkami po 300 zł Łacznie 5 700 zl.+ przyłącza

 • 3 lata temu | ocena +2 / -0

  fan piłki

  W Kolbuszowej stadion czeka latami na oświetlenie, była tutaj III liga i lata IV. Sokół dopiero wszedł do IV ligi a już ma wymagania. Utrzymajcie się kilka sezonów to można Was będzie brać na poważnie i myśleć o jakichkolwiek inwestycjach