Reklama

Gmina Kolbuszowa. Mężczyzna wyłudza pieniądze od mieszkańców. Opowiada historię o pożarze i śmierci swojego dziecka

Opublikowano:
Autor:

Gmina Kolbuszowa. Mężczyzna wyłudza pieniądze od mieszkańców. Opowiada historię o pożarze i śmierci swojego dziecka  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Straż Miejska w Kolbuszowej ostrzega przed naciągaczem, który chodzi od domu do domu.

W czwartek, 10 maja, mężczyzna podający się za mieszkańca gminy Głogów Małopolski, pojawił się w Weryni.

- Prosił on mieszkańców o pieniądze. Mówił, że stracił cały dobytek w pożarze. Opowiadał, że w ogniu zginęło jego jedno dziecko a pozostała trójka przebywa w szpitalu - mówi Grzegorz Dzimiera, komendant Straży Miejskiej w Kolbuszowej.

Szef strażników miejskich sprawdził te informacje w sąsiedniej gminie. Takie zdarzenie nie miało miejsca.

- Jest to oszust, który prawdopodobnie nie działa sam. Być może pojawi się on w innych miejscowościach naszej gminy czy powiatu - dodaje komendant Dzimiera i apeluje, aby być ostrożnym i nie przekazywać nikomu obcemu żadnych pieniędzy.

Mężczyzna, który chodził od domu do domu w Weryni z prośbą o pomoc, ma około 50 lat. Jest niskiego wzrostu i ma ciemne włosy.

- O całym zajściu wiemy od mieszkanki gminy Kolbuszowa, która dała mu pieniądze. Kobieta zwróciła się do nas, aby za naszym pośrednictwem dotrzeć to tej osoby, ponieważ chciała przekazać temu panu meble - wyjaśnia nasz rozmówca.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE