Reklama

GMINA DZIKOWIEC. W klubie dziecięcym nie będą pobierać opłat

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

GMINA DZIKOWIEC. W klubie dziecięcym nie będą pobierać opłat  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Radni z gminy Dzikowiec, na ostatniej sesji (czwartek, 30 kwietnia) podjęli decyzję dotyczącą Klubu Dziecięcego "Magiczny Zakątek" w Lipnicy.

W związku z wystąpieniem w Polsce pandemii koronawirusa wszystkie szkoły, przedszkola, żłobki i kluby dziecięce zostały zamknięte. Niektóre samorządy od dziś (środa, 6 maja) otwierają swoje placówki. Gmina Dzikowiec wstrzymała się jednak, a wstępne otwarcie instytucji zaplanowała na 18 maja.

Zamknięty pozostaje klub dziecięcy znajdujący się w Lipnicy. Radni zdecydowali, że dopóki placówka nie wznowi działalności, rodzice nie muszą uiszczać opłaty za swoje dziecko, które jest zapisane do klubu. Jeżeli placówka zostanie otwarta, wówczas wszystko ma wrócić do normy.

Każde dziecko może przebywać w klubie dziecięcym do 10 godzin. Stawka za wyżywienie wynosi 15 zł dziennie. W przypadku dwójki lub większej liczby dzieci z jednej rodziny opłatę za wyżywienie obniża się o 50 proc. na drugie i kolejne dziecko. Jeżeli dziecko jest nieobecne, stawka za dożywianie podlega zwrotowi. Rodzic powinien zgłosić nieobecność swojego dziecka.

Kwota stała, czyli opłata miesięczna za pobyt jednego dziecka, wynosi 130 zł

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE