Reklama

Gmina Dzikowiec postanowiła sprzedać grunty znajdujące się w Wilczej Woli przy ulicy Dębowej

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Gmina Dzikowiec postanowiła sprzedać grunty znajdujące się w Wilczej Woli przy ulicy Dębowej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Jak informuje Henryk Wojdyło, inspektor w Urzędzie Gminy Dzikowiec, do sprzedania ma być 7 działek budowlanych. - Każda z nich będzie miała około 12 arów powierzchni - mówi przedstawiciel gminy.

Temat poruszany był również na ostatnim posiedzeniu komisji w gminie. 

Wydzielenie wszystkich siedmiu miejsc pod zabudowę jednorodzinną ma wynieść około 10 tys. zł. Na chwilę obecną nie wiadomo, ile będą kosztować pojedyncze działki. Jak dodaje Henryk Wojdyło, który zajmuje się sprawą, ma on nadzieję, że ogłoszenie o sprzedaży pojawi się w przeciągu kilku miesięcy.

Przypomnijmy, że dzikowiecki urząd również chce zamieścić ogłoszenie o zbyciu innych działek w gminie. - Oczekiwania mieszkańców są dość duże, aby część tych działek została przeznaczona dla nich - mówił Józef Tęcza, wójt. Jak dodał włodarz gminy Dzikowiec, chętni będą mogli kupić 13 działek, które znajdują się przy drodze w Dzikowcu i Nowym Dzikowcu. - Chcemy przeznaczyć je na sprzedaż, aby mieszkańcy mogli wybudować swoje domy i tutaj zamieszkać - podkreślił wójt.

Jak nadmienił Tęcza, gmina zamieści wkrótce ogłoszenie dotyczące możliwości nabycia gruntów. - Zobaczymy, jaki będzie odzew. Myślę, że znajdą one nabywców - dodał z nadzieją szef gminy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE