Reklama

Gmina Dzikowiec. Pojawił się drugi kandydat na wójta. Jest nim Edward Klecha

Opublikowano:
Autor:

Gmina Dzikowiec. Pojawił się drugi kandydat na wójta. Jest nim Edward Klecha - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Przyszły kandydat na stanowisko włodarza gminy decyzję o ubieganiu się o stanowisko podjął już w ubiegłym roku.

Przedstawiciel dzikowieckiej rady Edward Klecha ma 54 lata, jest żonaty i ma dwóch dorosłych synów.

Mieszka w miejscowości Spie. Jego zainteresowania to samorząd, majsterkowanie, motoryzacja oraz wycieczki motocyklem po okolicy.

Obecnie pracuje w firmie w Stalowej Woli na stanowisku kierownika sekcji magazynów.

 

Kandydatura

Edward Klecha jednocześnie będzie brał udział w wyborach na radnego gminy ze swojego okręgu. - Od 1998 roku jestem radnym Rady Gminy Dzikowiec. Jedną kadencję byłem zastępcą przewodniczącego rady, a od 2006 r. jestem przewodniczącym. Startuję z listy Polskiego Stronnictwa Ludowego - informuje pretendent do stanowiska.

Plan dla gminy

Każdy chcący startować w wyborach na stanowisko wójta chce przedstawić swój plan na działanie i poprawienie gminy. - Myślę, że decyzja o kandydowaniu w moim przypadku to naturalna chęć sprawdzenia się w nowej roli w gminie - mówi kandydat. - Chciałbym sprawnie dokończyć wszystkie "rozpoczęte" inwestycje i ukierunkować nowe inwestycje na zapewniające mieszkańcom naszej gminy szeroko rozumiane poczucie bezpieczeństwa, nie tylko w ruchu drogowym - dodał kandydat.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE