Reklama

Reklama

GMINA DZIKOWIEC. Odczyt z wodomierza podaj telefonicznie

Opublikowano: 14 kwietnia 2020 18:00
Autor:

GMINA DZIKOWIEC. Odczyt z wodomierza podaj telefonicznie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Mieszkańcy gminy Dzikowiec muszą przekazać aktualne wskazanie wodomierza telefonicznie lub przesłać je mailem.

W związku z zaistniałym zagrożeniem epidemiologicznym związanym z rozprzestrzenianiem się koronawirusa COVID-19, Zakład Usług Komunalnych w Dzikowcu zwraca się z prośbą o przekazywanie aktualnego wskazania wodomierza telefonicznie lub mailowo. Jak informuje Krzysztof Streb, kierownik dzikwieckiego ZUK-u, jeżeli ktoś nie poda odczytu, wówczas zostanie wystawiona faktura obliczona na podstawie średniego zużycia wody.

- GDZIE PODAWAĆ ODCZYTY -

TEL: 697 966 695 – Krzysztof Sreb, kierownik ZUK

TEL: 17 7442 098 – Oczyszczalnia ścieków

TEL: 17 7442 109 – Urząd Gminy Dzikowiec

lub na adres email: [email protected]

Należy wpisać imię i nazwisko, adres oraz wskazanie wodomierza.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.