Reklama

GMINA CMOLAS. Wójt prosi sołtysów

Opublikowano: śr, 19 lut 2020 22:00
Autor:

GMINA CMOLAS. Wójt prosi sołtysów - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Radny z Ostrów Baranowskich zwraca uwagę na problem związany z budową sieci światłowodowej w jego miejscowości. Wójt wspomina, że niektórzy mieszkańcy nie chcą współpracować.

Sprawę poruszył Marian Zieliński, radny Ostrów Baranowskich, na ostatniej sesji gminy Cmolas. - Chciałbym zgłosić zainteresowanie mieszkańców w sprawie prowadzonej linii światłowodu - mówił przedstawiciel mieszkańców.

Jak twierdzi, linia światłowodowa została poprowadzona od początku Ostrów Baranowskich do końca wsi. - Są jeszcze rozgałęzienia od głównej linii - zaznaczył Zieliński. Wspomniał m.in. o przysiółku Lasek, gdzie nie został zamontowany światłowód. Podobna sytuacja jest w innych bocznych częściach Ostrów Baranowskich. - Mieszkańcy nie mają nic. Uważam, że zadania jest zrobione w 60 proc. Zostaje jeszcze 40 proc. Mieszkańcy proszą, żeby się tym zainteresować. Internet powstanie już na całej gminie do końca roku, a nie chciałbym, żeby Ostrowy Baranowskie zostały pominięte - podkreślił rajca.

 Jak mówił Eugeniusz Galek, wójt gminy Cmolas, sprawa dotyczy całej gminy. - Założenie jest takie, żeby do końca roku 2020 wszystkie wioski tę instalację światłowodową miały - podkreślał szef cmolaskiej gminy. Jak zapewnił, będzie on rozmawiał z wykonawcą, aby przyśpieszył prace. - Nie ma mrozów i śniegu, można robić. Ci, co projektują i ci, co montują, zwracają się do mnie z prośbą o to, żeby pomóc. Gdyż niektórym nie potrzeba, nie chcą słupa na swojej działce. Prośba o wsparcie do sołtysów - skwitował włodarz.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.