Reklama

Gmina Cmolas. Wniosek o zaproszenie starosty kolbuszowskiego na sesję. Kto go złożył?

Opublikowano: sob, 20 kwi 2019 14:30
Autor:

Gmina Cmolas. Wniosek o zaproszenie starosty kolbuszowskiego na sesję. Kto go złożył?  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Jeszcze w styczniu Ryszard Walczyk, radny z Ostrów Tuszowskich, złożył wniosek o zaproszenie starosty kolbuszowskiego na sesję Rady Gminy Cmolas. Nie pojawił się on jednak na spotkaniu.

Samorządowcy chcieli podpytać szefa powiatu kolbuszowskiego m.in. o plany związane z tegorocznymi inwestycjami. - Żebyśmy wiedzieli, jaki budżet jest ustalony i czy gmina Cmolas może korzystać z tych pieniędzy -  mówił na sesji, 28 stycznia, Ryszard Walczyk. Wówczas wszyscy obecni podczas obrad radni przychylili się do propozycji wnioskodawcy.

Jednak na następnym spotkaniu, 26 marca, nie pojawił się żaden z przedstawicieli starostwa. - Szkoda, że nie mamy nikogo z powiatu, bo trochę pytań na pewno by było - mówił Ryszard Walczyk.

Skontaktowaliśmy się z Józefem Kardysiem w sprawie zaproszenia na sesję Rady Gminy Cmolas. Jak powiedział starosta kolbuszowski, nie mógł pojawić się na sesji w cmolaskim urzędzie, ponieważ w tym czasie był on obecny na konwencie starostów w Lesku. Jak podkreślił szef powiatu, współpraca powiatu układa się bardzo dobrze z każdą gminą. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.