Reklama

Gmina Cmolas. Uczniowie podstawówek mają zabezpieczony transport

Opublikowano:
Autor:

Gmina Cmolas. Uczniowie podstawówek mają zabezpieczony transport - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Gmina Cmolas wybrała firmy, które dowożą uczniów do szkół. Czterech przedsiębiorców będzie działać na terenie gminy.

Jak tłumaczy Marian Posłuszny, sekretarz gminy Cmolas, na każda trasę był odrębny przetarg. Wykonawca ma obowiązek dowozić uczniów do szkoły, a także zapewnić im w tym czasie opiekę w autobusie. 

PKS Rzeszów wygrał przetarg na trasę Cmolas - Ujęcie wody za kwotę ponad 23 tys zł. Dowozem dzieci do szkoły w Cmolasie zajmie się także PKS Tarnobrzeg, który obstawił trasę Pateraki - Cmolas za ponad 44 tys. zł. 

Kolejny przewoźnik, który zabezpieczy dowóz podopiecznych do szkoły w Porębach Dymarskich, zaoferował cenę 217 zł. Jest to firma z Trzęsówki. Dzieci z terenu gminy Cmolas  do szkół specjalnych w Mielcu i Kolbuszowej Dolnej odwozić będzie firma z Cmolasu. W przetargu zaoferowała kwotę 237,88 zł.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE