Reklama

Gmina Cmolas negocjuje z ewentualnymi specjalistami, którzy mieliby pracować w placówce

Opublikowano:
Autor:

Gmina Cmolas negocjuje z ewentualnymi specjalistami, którzy mieliby pracować w placówce - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI - Prace są zakończone - mówi wójt Eugeniusz Galek. - Jeszcze tylko drobne porządki i sprzątanie, i możemy ogłaszać formalny nabór lekarzy. W budynku przygotowane jest dwustanowiskowe pomieszczenie dla dentysty, piętro przewidziano dla rehabilitantów. Są trzy wolne pomieszczenia, w których można by było otworzyć gabinety lekarskie.

Specjaliści

 - Trwają rozmowy i negocjacje z lekarzami, którzy mogliby przyjmować w nowo wybudowanym ośrodku - informuje wójt. - Chciałbym tutaj widzieć szczególnie specjalistów, których oczekują nasi mieszkańcy. Lekarze przyjeżdżają, oglądają. Dentysta na pewno będzie. Przydałby się tutaj ginekolog. Może urolog, kardiolog, ortopeda - wymienia wójt, podkreślając, że każdy dobry specjalista jest potrzebny.

Wójt ma nadzieję, że lekarze zaczną przyjmować w ośrodku jeszcze przed zakończeniem tego roku.

Jak informuje Urząd Gminy, najlepszym rozwiązaniem byłoby świadczenie usług przez jedną firmę. Ostatecznie o zatrudnieniu personelu pomocniczego m.in. pielęgniarek, recepcjonistek, decydują lekarze.

 

 Bez konkurencji

 

Przy formułowaniu profilu placówki gmina brała pod uwagę to, by nie uruchamiać działalności konkurencyjnej w stosunku do sąsiedniego ośrodka, prowadzonego przez starostę. Cmolas poszukuje takich specjalistów, którzy jak dotąd nie przyjmowali na terenie gminy. Jak można usłyszeć od władz gminy oraz mieszkańców, priorytetem jest ginekologia. Tych specjalistów jest coraz mniej w n

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE