Reklama

Firma odbierające śmieci chce dwa razy więcej pieniędzy

Opublikowano:
Autor:

Firma odbierające śmieci chce dwa razy więcej pieniędzy  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Do przetargu na wywóz śmieci w gminie Dzikowiec zgłosiła się tylko jedna firma. Gmina miała na ten cel zabezpieczoną kwotę w wysokości ponad 350 tys. zł. Oferent zaproponował dwa razy więcej.

Dokładnie 729 499,50 zł zaproponowało przedsiębiorstwo "Zieliński" za wywóz śmieci od mieszkańców dzikowieckiej gminy. Był to jedyny oferent, który wyraził chęć wzięcia udziału w przetargu. 

Co teraz zamierzają władze gminy? W Biuletynie Informacji Publicznej gminy Dzikowiec pojawiło się ogłoszenie o unieważnieniu postępowania. - Zamawiający nie może zwiększyć środków finansowych do ceny najkorzystniejszej oferty, zatem unieważnia postępowanie - czytamy w uzasadnieniu. 

O zdanie na ten temat zapytaliśmy Jerzego Sito, radnego z Dzikowca. Jak uważa przedstawiciel mieszkańców, ceny śmieci nie mogą drastycznie wzrosnąć. Byłoby to dotkliwe dla wszystkich mieszkańców. Jak dodaje nasz rozmówca, należałoby wypracować jakąś strategię odnośnie wywozu śmieci. Jako pomysł poddaje wysłanie przez gminę zapytań ofertowych do innych firm, które zechciałyby zająć się odbiorem śmieci od mieszkańców gminy Dzikowiec. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE