Reklama

Eksperyment Chlebowskiego

Opublikowano:
Autor:

Eksperyment Chlebowskiego - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Czy w piasku, którym sypane są gminne drogi, jest w ogóle sól? To postanowił sprawdzić radny Adam Chlebowski, który mieszance nie tylko się dokładnie przyglądnął, ale i jej posmakował.

O swoich eksperymentach radny i zarazem sołtys Huciny poinformował radnych na ostatniej sesji (26 stycznia). Podzielił się on wówczas z innymi samorządowcami swoimi zastrzeżeniami co do jakości odśnieżania dróg gminnych. Jak zauważył Chlebowski, obecnie w lepszym stanie utrzymywane są drogi powiatowe, niż te zarządzane przez gminę Niwiska. - W niedzielę jak lód puścił, trzeba było przejechać pługiem i to wszystko z drogi zebrać. Gdyby tak zrobiono, to mielibyśmy wszędzie czarne drogi gminne – stwierdził radny i dodał: - Tak się jednak nie stało i teraz trzeba uważać. Ten lód będzie pewnie trzymał do marca, a my będziemy jeździć po lodowiskach.

Więcej w 6 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE