Reklama

Dzisiaj rozpoczyna się obowiązkowy spis rolny

Opublikowano:
Autor:

Dzisiaj rozpoczyna się obowiązkowy spis rolny - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Od 1 września prowadzony będzie w Polsce Powszechny Spis Rolny. Spisem objęte są wszystkie gospodarstwa rolne w kraju (1,5 mln gospodarstw). W województwie podkarpackim spisowi podlega blisko 143 tys. gospodarstw. Pod względem ich liczby Podkarpacie znalazło się na 4. miejscu wśród województw.

Powszechne spisy rolne  przeprowadzane są co 10 lat i są najważniejszymi badaniami statystycznymi, dotyczącymi głównych zagadnień rolnictwa.

W obecnym spisie duży nacisk kładzie się na spisywanie się rolników przez internet, czyli tzw. samospis. Jest to najprostsza i najtańsza metoda przeprowadzania spisu, która obecnie jest coraz bardziej powszechna. Spis internetowy nabiera jeszcze większego znaczenia ze względu na panującą na świecie i w Polsce pandemię.

Powszechny Spis Rolny 2020 jest przeprowadzany w gospodarstwach rolnych, należących do   CZYTAJ DALEJ >>  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE