Reklama

Dzień Nauczyciela 2022 w Zespole Szkół Technicznych w Kolbuszowej [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Nagrody dyrektora otrzymało 31 nauczycieli i 9 pracowników administracji i obsługi z Zespołu Szkół Technicznych w Kolbuszowej. Okazją do ich wręczenia były obchody Dnia Edukacji Narodowej.

Uroczystość zorganizowano w czwartek (13 października) w ZST w Kolbuszowej. Dyrektor Grażyna Pełka zaznaczyła, że dzień Komisji Edukacji Narodowej jest świętem wszystkich pracowników oświaty oraz osób aktywnie działających na jej rzecz.

Święto to popularnie zwane Dniem Nauczyciela przypomina o wielkiej wartości, jaką stanowi edukacja oraz wskazuje szczególną rolę i misję nauczycieli w kształtowaniu i wychowaniu młodych Polaków.

Święto KEN było okazją do wręczenia nagród i odznaczeń dla osób szczególnie wyróżniających się w pracy dydaktyczno-wychowawczej. Otrzymali je:

  • Bożena Twardowska - medal Komisji Edukacji Narodowej 
  • Melania Dec - złoty Medal za Długoletnią Służbę 
  • Barbara Szafraniec - złoty Medal za Długoletnią Służbę 
  • Elżbieta Gut - nagroda Ministra Edukacji Narodowej
  • Piotr Panek - nagroda Ministra Edukacji Narodowej 
  • Barbara Szafraniec - nagroda Podkarpackiego Kuratora Oświaty w ramach wojewódzkiego konkursu „Nauczyciel wychowujący do wartości”
  • Grażyna Pełka - nagroda Starosty Kolbuszowskiego
  • Jolanta Zwolska - nagroda Starosty Kolbuszowskiego
  • Robert Serafin - nagroda Starosty Kolbuszowskiego
  • ks. Lucjan Szumierz - nagroda Starosty Kolbuszowskiego

- Nagrody dyrektora otrzymało 31 nauczycieli i 9 pracowników administracji i obsługi. Dyplomy i podziękowania otrzymali również uczniowie aktywnie działający w wolontariacie oraz w Samorządzie Uczniowskim w ubiegłym roku szkolnym 2021/2022.

 - mówi Barbara Żarkowska ze Starostwa Powiatu Kolbuszowskiego. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy