Reklama

Dzieła sztuki ze śmieci

Opublikowano:
Autor:

Dzieła sztuki ze śmieci - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI We wtorek (22 listopada) w Centrum Edukacji Ekologicznej w Ostrowach Tuszowskich odbyło się uroczyste podsumowanie kolejnej już edycji Konkursu Śmieciosztuka „Kreatywny recykling”.

Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych i gimnazjum z terenu całej gminy Cmolas. Jego najważniejszymi celami było zapoznanie dzieci z rodzajami surowców wtórnych, skierowanie ich uwagi na korzyści wynikające z segregacji odpadów, a także popularyzacja takiej praktyki. – Zadaniem uczestników było wykonanie figury przestrzennej  z materiałów podlegających recyklingowi. Dzieci, wykonując swoje prace, jak w poprzednich latach, wykazały się dużą pomysłowością, kreatywnością i wielością użytych materiałów – wyjaśniają organizatorzy konkursu. Wszystkie  prace oceniła komisja konkursowa w składzie: Lidia Kolano, nauczyciel PSP w Krzątce, Elżbieta Rzeszutek, kierownik Filii Biblioteki Publicznej w Ostrowach Tuszowskich  oraz Krzysztof Urban, kierownik ZUK w Cmolasie. Specjalne wyróżnienia przyznało też Stowarzyszenie „Ostrowy”.

Więcej w 48 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE