Reklama

Dzieci nie są bezpieczne

Opublikowano:
Autor:

Dzieci nie są bezpieczne - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Mieszkańcy przysiółka w dalszym ciągu żyją sprawą dowozu uczniów do Zespołu Szkół w Trzęsówce. Ich zdaniem zasłanianie się przez wójta umową z wcześniejszym przewoźnikiem jest niepoważne.

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy, że po miesiącach oczekiwania na pomoc wójta rodzice uczniów z Izdebnika wzięli sprawy w swoje ręce. W ciągu kilku dni załatwili nowego przewoźnika, który przyjeżdża po ich dzieci o godz. 7.30 i w bezpieczny sposób dowozi je pod samą szkołę. Co więcej, Sławomir Bujak, współwłaściciel firmy Bujak Bus, zapowiedział, że do końca roku szkolnego będzie dowoził uczniów za darmo.

Nie jest bezpiecznie
- Nie zgadzam się z opinią pana wójta, że droga dzieci dojeżdżających kursowym autobusem jest bezpieczna – napisał w mailu jeden z mieszkańców. - Dzieci mają do pokonania bez opieki odcinek 350 metrów i dwukrotnie zmuszone są przechodzić przez jezdnię. Sytuacja jest szczególnie niebezpieczna zaraz po wyjściu z autobusu, gdzie dzieci przechodzą za autobusem na drugą stronę jezdni w miejscu, gdzie nie ma przejścia dla pieszych. Jeśli dodać do tego wiek dzieci, 7 - 13 lat, oraz bardzo wczesną porę, uważam, że jest to sytuacja bardzo niebezpieczna - dodał mężczyzna.

Więcej w 13 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE