Reklama

Dzieci listy piszą

Opublikowano: wt, 14 mar 2017 05:00
Autor:

Dzieci listy piszą - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Spiach biorą udział w projekcie eTwinning, który polega na wymianie korespondencji z uczniami z innych krajów.

Program eTwinning, to rodzaj platformy komunikacyjnej, dzięki której możliwa jest współpraca zarówno uczniów, nauczycieli, jak i szkół. To wymiana informacji, nawiązywanie kontaktów, edukacja, itd. Szkoła w Spiach współpracuje ze szkołami z Włoch i Turcji. W projekcie "Pen Pal – Przyjaciel Korespondencyjny" bierze udział 24 uczniów z klas II, III, IV i V. Jego celem jest rozwijanie umiejętności komunikacyjnych na poziomie pisania, wzbudzenie zainteresowania kulturą innych krajów i kształcenie tolerancji w stosunku do innych kultur.

Więcej w 10 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.