Reklama

Dywanik ukończony

Opublikowano:
Autor:

Dywanik ukończony - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Prace remontowe na drodze wojewódzkiej nr 875 na odcinku Werynia – Dzikowiec dobiegły końca. Nowy dywanik, zgodnie z planem, pojawił się jeszcze w czerwcu.

W kwietniu Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich ogłosił przetarg na wykonanie remontu drogi wojewódzkiej relacji Mielec – Kolbuszowa – Sokołów Małopolski – Leżajsk. Dokładnie chodziło o odnowę odcinka Werynia – Dzikowiec, na którym w marcu doszło do tragicznego wypadku (26 marca bus, w którym jechało ośmiu piłkarzy trzecioligowego klubu Wólczanka Wólka Pełkińska, zderzył się z ciężarówką. W wypadku zginęło pięciu piłkarzy – przyp. red.). Zainteresowane firmy swoje oferty mogły składać do 9 maja. Wpłynęło sześć zgłoszeń. Ostatecznie wykonanie zadania powierzono Przedsiębiorstwu Robót Drogowych „DROKAM” Tomasz Wojtas z Piaseczna. Firma ta wyceniła prace na blisko 270 tys. zł (co było najtańszą ceną) i zapewniła czteroletni okres gwarancji i rękojmi za wady.

Roboty budowlane zgodnie z planem miały się zakończyć do 30 czerwca 2016 roku.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE