Reklama

Reklama

Dwa dni spotkań z mieszkańcami przed nami

Opublikowano: 22 czerwca 2020 17:44
Autor:

Dwa dni spotkań z mieszkańcami przed nami - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W dwóch sołectwach gminy Niwiska, w najbliższym czasie, zorganizowane zostaną zebrania wiejskie.

W środę (24 czerwca) zebranie zorganizowane zostanie w budynku świetlicy (remiza OSP) w Kosowach. Rozpoczęcie od godz. 19. 

Tematem spotkania będzie podjęcie uchwały w sprawie wniosku o zmianę przedsięwzięć przewidzianych do realizacji na obszarze sołectwa w ramach środków funduszu sołeckiego na 2020 rok. Jest również punkt: sprawy gospodarcze wsi.

- Ze względu na ważność omawianych spraw prosimy wszystkich mieszkańców o wzięcie udziału w zebraniu - apeluje Stanisław Róg, sołtys Kosów. 

Dzień później (25 czerwca) o godz. 19 w Urzędzie Gminy w Niwiskach rozpocznie się spotkanie wszystkich mieszkańców Niwisk. Program, taki sam, jak w przypadku Kosów.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • rok temu | ocena +0 / -0

  D. Rzeszutek

  Ktoś nagrywa takie spotkania... chętnie bym posłuchał. Pozdrawiam

 • rok temu | ocena +1 / -0

  kuba

  do niedawna nie można było wejść do Urzędu Gminy a teraz zapraszają wszystkich mieszkańców naraz !!! co będzie z reżimem sanitarnym ? ciekawe posunięcia