Reklama

Duże zmiany na stanowisku dyrektora w szkołach w Komorowie i Hucie Komorowskiej. Sprawdź, kto wygrał konkurs

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Google maps

Duże zmiany na stanowisku dyrektora w szkołach w Komorowie i Hucie Komorowskiej. Sprawdź, kto wygrał konkurs - Zdjęcie główne

Zmiany czekają m.in. szkołę w Hucie Komorowskiej. To nie wszystko. | foto Google maps

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Samorząd poszukiwał kandydatów na stanowisko dyrektora do dwóch szkół i przedszkola na terenie gminy Majdan Królewski. W dwóch przypadkach zmieni się szef placówki. Sprawdź wyniki konkursu.

Zainteresowani dyrektorskim stanowiskiem mogli składać swoje kandydatury do 21 marca do godz. 15. Kilka dni temu poznaliśmy wyniki konkursu, które są niemałym zaskoczeniem. Szykują się duże zmiany.

Gmina poszukiwała dyrektora publicznej szkoły im. Marii Konopnickiej w Komorowie, im. ks. Kardynała Adama Kozłowieckiego w Hucie Komorowskiej oraz Publicznego Przedszkola w Majdanie Królewskim przy ul. Jagiellońskiej. Do tej pory funkcję szefa placówki pełnili kolejno: Ewa Łeptuch, Barbara Paszkowska oraz Teresa Romaniec. Wiemy już, że dwie kobiety pożegnają się z posadą dyrektora.

Do konkursu mogła przystąpić osoba, która spełnia wymagania określone w rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej. Każda z ofert oprócz kompletu dokumentów powinna zawierać m.in. uzasadnienie wraz z koncepcją funkcjonowania i rozwoju szkoły, życiorys kandydata czy opis przebiegu kariery zawodowej. Konkurs przeprowadziła komisja konkursowa powołana przez wójta Jerzego Wilka.

Komisja we wtorek (4 kwietnia) rozpatrzyła wnioski pod względem formalnym oraz wybrała zwycięzców. - Do konkursu wpłynęło po jednej ofercie - dodała w rozmowie z nami wicewójt Janina Wójtowicz. Wójt powierzył pełnienie obowiązków:

  • Teresie Romaniec stanowisko dyrektora Publicznego Przedszkola w Majdanie Królewskim na okres 5 lat (od 1 lipca 2023 roku do 30 czerwca 2028 roku)
  • Dariuszowi Żak stanowisko dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej im Ks. Kardynała Adama Kozłowieckiego w Hucie Komorowskiej na okres 5 lat (od 1 sierpnia 2023 roku do 31 lipca 2028 roku)
  • Agacie Majka-Stec stanowisko dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Komorowie na okres 5 lat (od 1 września 2023 roku do 31 sierpnia 2028 roku)

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy