Reklama

Drzewa na Bytnara do ścięcia? Magistrat odpowiada

Opublikowano:
Autor:

Drzewa na Bytnara do ścięcia? Magistrat odpowiada  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI - Nasi urzędnicy martwią się ulicą Bytnara, żeby drzewa wyciąć, bo niby zasłaniają oświetlenia - napisała pod jednym z naszych wpisów internautka.

Jakie plany wobec jednej z najzieleńszych ulic w Kolbuszowej ma magistrat? O to zapytaliśmy Kazimierza Kreta z Referatu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Urzędzie Miejskim w Kolbuszowej.

W odpowiedzi na nasze pytanie dotyczące ścięcia drzew na wspomnianej ulicy szef jednostki wyraził się krótko i konkretnie. - Do mnie żadna taka informacja nie dotarła ani nie wpłynął żaden wniosek - zaznaczył kierownik Kret. Szef referatu zapewnił, że na pewno nie będą tam wycinane drzewa. 

Oby nic w tej kwestii się nie zmieniło. - Ta ulica jest naprawdę piękna. Może faktycznie to oświetlenie jest zasłaniane w okresie kiedy liści na drzewach jest dużo, ale to dodaje też uroku tej ulicy - stwierdza mieszkanka jednej z sąsiednich ulic. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE