reklama
reklama

Dni Kolbuszowej 2024. Zespół Łzy gwiazdą tegorocznego święta miasta nad Nilem

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso Kolbuszowskie

Dni Kolbuszowej 2024. Zespół Łzy gwiazdą tegorocznego święta miasta nad Nilem - Zdjęcie główne

Poznaliśmy pierwszą gwiazdę Dni Kolbuszowej 2024. | foto Archiwum Korso Kolbuszowskie

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCITegoroczne tradycyjne Dni Kolbuszowej 2024 odbędą się już w czerwcu. Kogo tym razem zobaczymy na scenie?
reklama

 

Miejski Dom Kultury w Kolbuszowej zaplanował, że tegoroczne święto miasta odbędzie się 8 i 9 czerwca na placu przy krytej pływalni Fregata w Kolbuszowej. 

reklama

Drugi koncert Łez w Kolbuszowej

Gwiazdą tegorocznych Dni Kolbuszowej 2024 ma być zespół Łzy, który zagra swój koncert 9 czerwca (niedziela) o godz. 21. Być może nie będzie to jedyna gwiazda, która zawita do miasta nad Nilem. Szczegóły poznamy już niebawem. 

reklama

Nie będzie to pierwszy występ zespołu Łzy w Kolbuszowej. Kilka lat po powstaniu kapeli, muzycy  z Anią Wyszkoni jako wokalistką, wystąpili w mieście nad Nilem. Koncert odbył się ponad 20 lat temu. 

Kto wystąpił dla publiczności?

Z pewnością podczas tegorocznego święta, jak co roku, nie zabraknie także wielu atrakcji, takich jak występy lokalnych zespołów z powiatu kolbuszowskiego, atrakcji dla dzieci i bogatego kateringu. 

Dni Kolbuszowej za każdym razem przyciągają wielu mieszkańców i turystów, chcących wspólnie świętować. 

Przypomnijmy, że w 2023 roku bawiliśmy się przy występach Piotra Cugowskiego, Norbiego, Beathris i Zespołu Disco-Polo - Power Play

reklama

Pierwsze Dni Kolbuszowej 

Dni Kolbuszowej w mieście nad Nilem organizowane są od 1961 roku. Przez ponad tydzień mieszkańcy miasta nad Nilem świętowali w 1961 roku 300-lecie Kolbuszowej. Uroczystości rozpoczęły się 10 września, a zakończyły osiem dni później.

Były to pierwsze Dni Kolbuszowej, których przebieg został dokładnie opisany w drugim numerze Biuletynu Towarzystwa J. Goslara (2/1961) zredagowanym i wydanym przez Muzeum Regionalne Lasowiaków Towarzystwa Opieki nad Zabytkami w Kolbuszowej. 

reklama
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama