Reklama

Dni Kolbuszowej 2017

Opublikowano:
Autor:

Dni Kolbuszowej 2017 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Znamy już wstępny harmonogram tegorocznych Dni Kolbuszowej. Jakie atrakcje na dwudniowe święto miasta zaplanowali organizatorzy?

Pewne jest, że tegoroczne Dni Kolbuszowej odbędą się 3 i 4 czerwca. Miejscem imprezy już po raz drugi będzie stadion sportowy przy ulicy Wolskiej. Oprócz pewnych standardowych atrakcji mieszkańcy mogą liczyć też na ciekawe nowości.

Dzień z kijkami
W sobotę (3 czerwca) szykuje się gratka dla miłośników chodzenia z kijkami. O godz. 9 rozpoczną się zawody Pucharu Świata Nordic Walking. Ten rodzaj aktywności cieszy się wśród mieszkańców miasta sporym zainteresowaniem. – Działa Kolbuszowski Klub Nordic Walking, jego członkowie uczestniczą praktycznie we wszystkich zawodach na terenie Polski, stąd z naszej strony jest taka determinacja, żeby te zawody wspierać – mówi Jan Zuba, burmistrz Kolbuszowej. – Przy okazji jest to znakomita promocja naszej gminy. Środowisko związane z tą dyscypliną doskonale już wie, gdzie jest Kolbuszowa – dodaje. Zawody dopełni międzynarodowa konferencja poświęcona aktywności ruchowej.

Więcej w 14 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE