Reklama

Dla kogo jest, dla kogo nie ma?

Opublikowano:
Autor:

Dla kogo jest, dla kogo nie ma? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Na ostatniej sesji w Dzikowcu (27 czerwca) radni wtoczyli ostre argumenty do dyskusji o to, „kto ma lepiej, a kto ma gorzej”. Tym, co podzieliło samorządowców, okazały się pieniądze na realizowane inwestycje. Kto najwięcej zyska, a kto straci?

Sesja Rady Gminy w Dzikowcu już dawno nie była tak emocjonująca. Samorządowcy bowiem wytoczyli ostre argumenty… przeciwko sobie. Wszystko za sprawą zmian w budżecie, w których uwzględniono pieniądze na nowe inwestycje. W ramach wydatków inwestycyjnych jednostek budżetowych w tym roku władze gminy chcą zrealizować m.in. przebudowę ulicy Szkolnej w Dzikowcu oraz przebudowę trzech dróg gminnych w Wilczej Woli: Spie - Gwoździec, Maziarnia -  Szwedy i Spie - Dule. Nie wszystkim samorządowcom taki podział funduszy inwestycyjnych się jednak spodobał. Dlaczego?

Więcej w Korso nr 28/13.07.2016

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE