Reklama

Darmowa rehabilitacja od lipca

Opublikowano:
Autor:

Darmowa rehabilitacja od lipca - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Stowarzyszenie Dobry Dom, które zarządza budynkiem byłej szkoły w Korczowiskach, złożyło wniosek o dofinansowanie doposażenia sali rehabilitacyjnej. Jeśli wniosek przejdzie, od 1 lipca ruszy darmowa rehabilitacja dla osób niepełnosprawnych z gminy Raniżów.

Podanie złożone zostało do Regionalnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rzeszowie. Wniosek opiewa na łączną kwotę 39,9 tys. zł, z czego 35,4 tys. zł pochodziłoby z przyznanej dotacji. Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, dofinansowanie zostało przyznane. Na potwierdzenie przyjdzie jednak jeszcze poczekać. – W ramach tego projektu będzie prowadzona rehabilitacja, totalnie bezpłatna albo za symboliczną złotówkę dla niepełnosprawnych mieszkańców Korczowisk i okolicznych miejscowości – informuje w rozmowie telefonicznej (20 maja) Marek Piechuta, szef Stowarzyszenia Dobry Dom.

Więcej w Korso nr 21/25.05.2016

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE