Reklama

Czy burmistrz pomoże?

Opublikowano:
Autor:

Czy burmistrz pomoże? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Druhowie z miejscowej Ochotniczej Straży Pożarnej starają się o włączenie do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego. Czy mogą liczyć na pomoc lokalnych władz?

– Widełka jest ostatnią wsią, na obrzeżach gminy, i dobrze byłoby, żeby ten system krajowy się u nas znajdował – przekonywał na majowej sesji Stanisław Dworak, radny z Widełki. Z prośbą o pomoc w staraniach samorządowiec zwrócił się do burmistrza i Tadeusza Serafina, pracownika urzędu miejskiego i zarazem Komendanta Gminnego Związku OSP RP w Kolbuszowej. – Rozmowy w tej sprawie się już toczą – uspokoił radnego Jan Zuba. – Jednostka musi wykazać, że spełnia minimalne kryteria, żeby być w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczym. Jeżeli spełnia, stosowny wniosek zostanie złożony u Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kolbuszowej – dodał włodarz gminy.

Więcej w Korso nr 24/15.06.2016

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE