Reklama

Część parkingu w centrum Kolbuszowej zostanie zamknięta [MAPA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: UM Kolbuszowa

Część parkingu w centrum Kolbuszowej zostanie zamknięta [MAPA] - Zdjęcie główne

W centrum miasta część parkingu będzie niedostępna dla kierowców. | foto UM Kolbuszowa

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W niedzielę (22 maja) odbędą się obchody 150 lat Ochotniczych Straży Pożarnych na Ziemi Kolbuszowskiej oraz 30 lat Państwowej Straży Pożarnej. W związku z tym wydarzeniem zamknięta zostanie część parkingu na kolbuszowskim rynku (ul. Plac Wolności).

Przed nami wielka strażacka feta. Imprezę zaplanowano na niedzielę. Ma być bardzo uroczyście, ale przewidziane także dodatkowe atrakcje jak np. zabawy dla dzieci na kolbuszowskim rynku. 

O godz. 13 odbędzie się odsłonięcie i poświęcenie tablicy pamiątkowej na budynku KP PSP w Kolbuszowej. Następnie strażacy i zaproszeni goście przemaszerują do kościoła na uroczystą mszę świętą. 

Około godz. 14.30 nastąpi przemarsz na rynek w Kolbuszowej, gdzie odbędzie się uroczysty apel i defilada. 

Przy kolbuszowskiej studni będzie można obejrzeć pokaz sprzętu strażackiego. Zaprezentowania zostanie sikawka konna z Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej. Ponadto obędzie się pokaz pierwszej pomocy. Zaplanowano także przeróżne zabawy dla dzieci. 

W związku z tym wydarzeniem nieczynny będzie dolny parking (naprzeciwko Rossmanna) na kolbuszowskim rynku. Zostanie on zamknięty już w sobotę (21 maja) o godz. 6 rano. Nie będzie tam można również zaparkować w niedzielę, czyli w dniu, kiedy odbędą się strażackie uroczystości. 

Ten parking zostanie zamknięty:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy