Reklama

Czechy niestraszne Oliwii

Opublikowano:
Autor:

Czechy niestraszne Oliwii - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Młoda tenisistka z Kolbuszowej, Oliwia Sybicka, znów mogła zaprezentować swoje umiejętności podczas turnieju w Czechach.Podopieczna trenera Włodzimierza Pikulskiego, zawodniczka MKT Stalowa Wola, brała udział w OC Breda& Weinstein Tour Masters w czeskiej Opawie, 24 września.

Do ćwierćfinału
Na turniej przyjechało 29 zawodników z rocznika 2008 (rok starsi od Oliwki) m.in. z Czech, Słowacji, Polski czy Słowenii. Rywalizacja toczyła się na pełnym korcie, a w Polsce tak walczą dopiero 10-latkowie. – Dla Oliwii to wyzwanie. Z ochotą jednak podchodziła do rywalizacji z dziećmi, z którymi spotkała się w sierpniowym turnieju – wspomina Agnieszka Wilk-Sybicka. Utalentowana kolbuszowianka, walcząc w jednym z wcześniejszych turniejów, mogła wziąć również udział w trzecich, finałowych zawodach. Organizator podzielił zawodników na 7 grup (trzy- lub czteroosobowe). Do dalszej fazy wychodziło po dwóch zawodników. Oliwia trafiła do grupy D, gdzie przyszło jej walczyć z dwoma starszymi chłopakami.

Więcej w 41 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE