Reklama

Coraz bliżej sali gimnastycznej

Opublikowano:
Autor:

Coraz bliżej sali gimnastycznej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Miejscowa szkoła zostanie rozbudowana. Urząd gminy szuka już wykonawcy, który zrealizuje inwestycję za ponad milion złotych.

20 października upłynął termin składania ofert firm chcących rozbudować szkołę o salę gimnastyczną. Komisja przetargowa otrzymała osiem wniosków, które w znaczący sposób różniły się od siebie planowanym kosztem budowy.

Najtańszą propozycję przedstawiła firma Guźda z Kosów (1 mln 456 tys. zł), a najwyższą Inter-Pol z Jarosławia (2 mln 234 tys. zł). Pozostałe oferty złożyli: Firma Budowlana Rembisz z Raniżowa, Grupa Handlowa Feniks z Boguchwały, GMC ze Staszowa, Zakład Remontowo-Budowlany z Kosów, REM-DOM z Dzikowca oraz Akar z Rzeszowa. Każda z tych firm zaproponowała kwotę poniżej 2 mln zł.

Przetarg na rozbudowę szkoły zostanie rozstrzygnięty w ciągu kilku najbliższych dni. Przy ocenie ofert, oprócz ceny, pod uwagę będzie brany również okres gwarancyjny. 

Więcej w 44 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE