Reklama

Columbo z Krainy Deszczowców

Opublikowano:
Autor:

Columbo z Krainy Deszczowców - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Serial z Adamem Chlebowskim w roli głównej dobiega końca. Przewodniczący rady Robert Róg dał odpowiedź w sprawie ewentualnego naruszenia prawa przez radnego. Otwarte pozostało inne pytanie: kto wysłał pismo do wojewody...

Pismo w sprawie ewentualnego naruszenia prawa poprzez łączenie funkcji radnego i członka zarządu gminnych stowarzyszeń, prowadzących działalność gospodarczą z wykorzystaniem mienia gminy (co naruszałoby zapisy ustawy o samorządzie gminy, art 24 f ustęp 1), trafiło do wojewody podkarpackiego w marcu. - W związku z tym podjąłem działania, do których zobligował mnie wojewoda – tłumaczył Robert Róg, ogłaszając wyniki swojej pracy.

KRS
Przewodniczący Róg wyjaśnił, że najpierw sprawdził ogólnodostępny rejestr KRS i okazało się, że na dzień 22 marca 2017 r. radny Chlebowski figuruje jako członek zarządu LKS Hucina. - Tego samego dnia wystąpiłem z prośbą o złożenie wyjaśnień do radnego. Otrzymałem odpowiedź, że po objęciu mandatu radny w ustawowym terminie złożył rezygnację ze wszelkich działalności prowadzonych osobiście, a tym bardziej z bycia członkiem zarządu. Zwróciłem się też do prezesa zarządu LKS Hucina o informację. 29 marca otrzymałem odpowiedź, że klub nie prowadzi żadnej działalności gospodarczej, a radny Chlebowski w lutym 2015 r. złożył rezygnację i nie pełni żadnej funkcji w tej organizacji - wyjaśniał przewodniczący rady.

Więcej w 18 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE