Reklama

Co ze spowiedzią przedświąteczną w Kolbuszowej i okolicach? Kiedy i gdzie możemy skorzystać z sakramentu?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso

Co ze spowiedzią przedświąteczną w Kolbuszowej i okolicach? Kiedy i gdzie możemy skorzystać z sakramentu?  - Zdjęcie główne

Czy w tym roku będzie możliwość skorzystania ze spowiedzi przedświątecznej? | foto Archiwum Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Okres świąt Bożego Narodzenia, to czas, w którym wielu wiernych chciałoby przystąpić do komunii św. W tym roku, ze względu na pandemię koronawirusa, nie będą organizowane w kościołach spowiedzi dekanalne. Kiedy zatem możemy skorzystać z sakramentu spowiedzi w Kolbuszowej i okolicach?

Parafie z powiatu kolbuszowskiego dają jednak możliwość swoim wiernym do spowiedzi. Gdzie możemy skorzystać z sakramentu i kiedy? 

Spowiedź w parafii w Cmolasie 

W Cmolasie spowiedź odbywać się będzie od poniedziałku do piątku w godz. od 6:00 i 16:30. W sobotę (18 grudnia) spowiedź przed świętami w Hadykówce i w Mechowcu od 15 do 16:45; (nie będzie po południu spowiedzi w Cmolasie).

- Prosimy, aby odpowiednio wcześnie zaplanować spowiedź, gdyż nie będzie spowiedzi dekanalnych

- apeluje parafia w Cmolasie.

Spowiedź w parafii w Niwiskach 

W tym roku, z powodu pandemii koronawirusa, nie będzie spowiedzi dekanalnej. Można korzystać codziennie z sakramentu pokuty.

- Spowiadamy codziennie przed mszami św. W następny poniedziałek, 20 grudnia będzie spowiadało u nas dwóch księży z innych parafii w godzinach 10 – 12 i 14.30 – 16.30

- informuje parafia.

Kolegiata Kolbuszowa

Spowiedź odbywa się codziennie od 6 do 7 rano i wieczorem pół godziny przed mszą św.

Parafia w Raniżowie 

Adwentowa spowiedź w parafii odbędzie się w poniedziałek 20 grudnia. Parafia zachęca jednak wcześniej do skorzystania z sakramentu pokuty.

Inne parafie w powiecie kolbuszowskim 

W innych parafiach spowiedzi odbywają się podobnie - bezpośrednio przed lub po mszy świętej. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy