Reklama

Cmolas. W najbliższą niedzielę szykuje się widowisko na skalę ogólnopolską

Opublikowano:
Autor:

Cmolas. W najbliższą niedzielę szykuje się widowisko na skalę ogólnopolską  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W Ośrodku Wypoczynku i Rekreacji w Cmolasie, już po raz szósty, zorganizowany zostanie turniej tańca towarzyskiego. Jak mówi Iwona Soda, dyrektor OWiR-u w Cmolasie, ma ona nadzieję, że konkurs będzie cieszył się tak samo dużym zainteresowaniem, jak w ubiegłych latach.

- W ubiegłym roku przyjechało do nas łącznie 280 par z siedmiu województw - mówi Iwona Soda. - Między innymi z podkarpackiego, lubuskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego, śląskiego, mazowieckiego. Siedem województw to jest duży zasięg - dodaje szefowa ośrodka.

W tym roku organizatorzy mają nadzieję na powtórzenie sukcesu. Przewidziane są nagrody dla każdej pary zwycięskiej. - Mamy specjalne puchary ze skóry - opowiada organizatorka. - Wykonują je pracownicy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Cmolasie i Kolbuszowej. Te puchary są przepiękne, robione własnoręcznie przez podopiecznych. Poza tym rozdamy dyplomy, nagrody rzeczowe - wylicza dyrektor ośrodka i dodaje, że w tym roku wystąpią tancerze seniorzy. Swoje umiejętności zaprezentują pary w wieku 30 plus, 40 plus i 50 plus.

 

Zeszłoroczny sukces

 

  W minionym roku tancerze zaprezentowali się w tańcach standardowych i latynoamerykańskich, a ich występy zostały podzielone na trzy bloki. Jako pierwsze parkiet przejęły dzieci do 13 lat oraz młodzież 14 - 15 lat z klas tanecznych H, G, F, E, D. Po południu przyszła pora na dzieci i młodzież od 10 do 15 lat z klas G, F, E, D, C. Największym zainteresowaniem publiczności cieszyły się jednak wieczorne występy dorosłych i doświadczonych mistrzów parkietu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE