Reklama

Cieplejszy posterunek

Opublikowano:
Autor:

Cieplejszy posterunek - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Budynek dawnego posterunku policji w Dzikowcu nie będzie już straszył swoim wyglądem. Mało tego. Po jego remoncie cieplej będzie strażakom, którzy korzystają z tego obiektu.

Urzędnicy wybrali niedawno firmę, która przeprowadzi remont budynku położonego przy ul. ks. Sudoła w Dzikowcu. Zlecone prace wykona firma Rembisz Sp. z o.o. z Zielonki, która zainkasuje za to 110 tys. i 700 zł.
 
Jaki plan?
Co takiego zostanie zrobione? Zadanie podzielone zostało na dwie części. Pierwsza z nich to termomodernizacja. Wykonanych zostanie tutaj szereg prac związanych z dociepleniem ścian zewnętrznych budynku, izolacją termiczną czy dociepleniem stropu nad piętrem, a także posadzki i piwnic.
Firma z Zielonki przeprowadzi także prace remontowe: wymianę dachu, remont kominów i schodów wejściowych, a także roboty wewnętrzne - m.in. odgrzybianie części mieszkalnej budynku.

Więcej w 40 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE