Reklama

Brak wody w Kolbuszowej Górnej. Do której?

Opublikowano:
Autor:

Brak wody w Kolbuszowej Górnej. Do której?  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Odebraliśmy kilka telefonów od naszych Czytelników i Internautów pytających, dlaczego nie ma wody w Kolbuszowej Górnej.

Jak poinformował Mieczysław Skowron, dyrektor Zakładu Wodno-Kanalizacyjnego w Kolbuszowej, przerwa w dostawie wody przewidziana jest na dzisiaj (środa, 25 marca) od godz. 8 do 14. Utrudnień spodziewać się mogą mieszkający w Kolbuszowej Górnej, od szkoły, w kierunku Kupna.

- Nigdzie nie widzieliśmy żadnych ogłoszeń. Dlaczego nie było informacji, chociażby na aplikacji Blisko, z której korzysta gmina Kolbuszowa i inne instytucje znajdujące się na terenie gminy - dopytują zbulwersowani mieszkańcy.

Aktualnie czekamy na szczegółowe informacje od Zakładu Wodno-Kanalizacyjnego w Kolbuszowej. Jak informują pracownicy, utrudnienia potrwają mniej więcej do 14. Jeżeli chodzi o ogłoszenia, zostały one wywieszone na słupach oraz na stronie internetowej zakładu. Była to planowana awaria, która zostanie usunięta.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE