Reklama

Biblioteka z nową szefową

Opublikowano:
Autor:

Biblioteka z nową szefową - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Rozstrzygnięty został konkurs na stanowisko kierownika Gminnej Biblioteki Publicznej w Raniżowie. Kim jest nowa pani kierownik?

Konkurs został ogłoszony przez wójta gminy 10 sierpnia. Kandydaci na to stanowisko mogli składać dokumenty do 21 sierpnia.

Do konkursu zgłosiły się dwie kandydatki. Jedna z nich, ze względów formalnych, nie dostała się drugiego etapu konkursu. Dzień później, 22 sierpnia, odbyła się rozmowa kwalifikacyjna z jedyną już kandydatką Anną Jaszcz, która potwierdziła swoje umiejętności i ostatecznie wygrała konkurs.

Anna Jaszcz jest bibliotekarką w filii GBP w Woli Raniżowskiej. Biblioteką w Raniżowie będzie kierować od września tego roku.

Przypomnijmy, że funkcję kierownika GBP w Raniżowie od lat pełniła Józefa Sałek, która w tym roku przechodzi na emeryturę.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE