Reklama

Bezpłatne studia dla najlepszych

Opublikowano:
Autor:

Bezpłatne studia dla najlepszych - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W piątek (2 grudnia) w Zespole Szkół Technicznych im. Bohaterów Września 1939 r. w Kolbuszowej odbył się okręgowy etap Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej co roku przez Wyższą Szkołę Logistyki z Poznania.

Do Kolbuszowej przyjechało 60 uczniów reprezentujących dwanaście szkół z województwa podkarpackiego i świętokrzyskiego. To ogromne wyróżnienie, gdyż etap okręgowy odbywał się jedynie w 12 szkołach w całej Polsce. Kolbuszowską placówkę reprezentowała piątka uczniów Technikum Logistycznego: Bartosz Kulig, Szymon Narowski, Arkadiusz Rajpold, Paulina Sitko oraz Dawid Stąpor. - To bardzo liczna reprezentacja i ogromny sukces uczniów naszej szkoły, biorąc pod uwagę fakt, iż w całej Polsce o awans do drugiego etapu walczyło 7800 osób z 316 szkół – podkreślają Anna Leśniowska-Boroń i Konrad Zieliński, nauczyciele przedmiotów logistycznych, którzy przygotowywali uczniów do startu w olimpiadzie.

Więcej w 50 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE