Reklama

Bałagan przy drodze

Opublikowano:
Autor:

Bałagan przy drodze - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Wraz z nastaniem wiosny w rowach, lasach i na poboczach pokazały się śmieci. - Czy ktoś to w końcu posprząta? - pyta oburzony mieszkaniec.

Problem zgłoszony przez Czytelnika wraca każdej wiosny jak bumerang. Wraz z nastaniem cieplejszych dni topnieje śnieg i to, co było wyrzucane przez kilka miesięcy do rowów, na pobocza i do lasu, zostaje odsłonięte. Widok do przyjemnych nie należy.
Gdzie tu logika?

 Śmieci, jak poinformował nas Czytelnik, zalegają zarówno przy drogach gminnych, powiatowych jak i krajowej "dziewiątce". Mężczyzna zastanawiał się, dlaczego do tej pory żadne służby nie podjęły działań, aby posprzątać teren gminy. - Śnieg stopniał już kilka tygodni temu, a te śmieci jak leżały, tak dalej leżą. Butelki, jakieś wiaderka, plastiki, puszki. To wstyd – burzył się nasz rozmówca. - Zastanawia mnie zachowanie ludzi, bo przecież te śmieci same się tam nie znalazły. Z jednej strony żądamy czystości, a z drugiej sami śmiecimy. Po co płacić za wywóz śmieci, jak zamiast w koszu lądują one w rowach czy lesie. Gdzie tu logika? - pytał mężczyzna.  

Więcej w 14 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE