Reklama

Anita Róg, poetka z Porąb Dymarskich, wydała czwarty tomik poezji

Opublikowano:
Autor:

Anita Róg, poetka z Porąb Dymarskich, wydała czwarty tomik poezji - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Najnowszy zbiór nosi tytuł "Szepty Nieznajomej".

Spotkanie promujące kolejny już zbiór wierszy Anity odbyło się w piątek, 20 kwietnia, a więc w przededniu Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich, w filii Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Mielcu.

W tym wyjątkowym dniu Anicie towarzyszyła rodzina, nauczyciele z mieleckiego II LO na czele z dyrektorem - Zbigniewem Rzeźnikiem, członkowie Mieleckiego Towarzystwa Literackiego, twórcy ze Stowarzyszenia Literackiego "Witryna" w Stalowej Woli, byli nauczyciele nastolatki i miłośnicy poezji. Wśród gości obecny był także recenzent książki - Mirosław Grudzień oraz autor zdjęć Michał Krawiec.

Anita Róg to 17-latka pochodząca z Porąb Dymarskich (gmina Cmolas). Obecnie nastolatka uczy się w II Liceum Ogólnokształcącym w Mielcu.

Jest członkinią Mieleckiego Towarzystwa Literackiego. To prawdziwie artystyczna dusza. Anita ma na swoim koncie już cztery tomiki poezji: "Goniąc marzenia" (2015 r.), "Twarzą wiatru" (2016 r.), "Pisane ciszą" (2017 r.) oraz najnowszy zbiór - "Szepty Nieznajomej" (2018 r.).

Więcej w aktualnym Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE