Reklama

Alimenciarze z gminy Dzikowiec nie chcą płacić. Ile wynosi zadłużenie niechlubnego rekordzisty?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Canva

Alimenciarze z gminy Dzikowiec nie chcą płacić. Ile wynosi zadłużenie niechlubnego rekordzisty? - Zdjęcie główne

Ile zalega rekordzista z dzikowieckiej gminy? | foto Canva

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Uchylają się od płacenia, a długi rosną. Ośrodki Pomocy Społecznej poinformowały o dłużnikach alimentacyjnych, którzy nie płacą zasądzonych alimentów. Sprawdzamy, jak wygląda sytuacja w gminie Dzikowiec.

Na terenie gminy Dzikowiec jest jedenastu dłużników alimentacyjnych, natomiast spoza gminy ośmiu. Wszystkich dłużników posiadających zadłużenie z funduszu alimentacyjnego, zarówno tych aktualnych, gdzie gmina wypłaca świadczenia z funduszu alimentacyjnego osobom uprawnionym, jak i posiadających zaległe zadłużenie na terenie gminy Dzikowiec, jest 31 osób. 

Łączna kwota zadłużenia wynosi 1 228 018,89 zł, z czego kwota gówna wynosi 828 283,98 zł, natomiast odsetki 399 734,91 zł. 

Największe zadłużenie "rekordzisty" wynosi 179 550,32 zł, z czego kwota główna wynosi 117 808,98 zł, natomiast odsetki 61 741,34 zł. 

Na terenie gminy na tę chwilę przyznanych jest jedenaście świadczeń z funduszu alimentacyjnego. W 2021 roku zostało wypłacone 90 862,36 zł. W 2021 roku zostało przekazane przez komornika sądowego 69 350,20 zł.

W poprzednim roku skierowano do prokuratury 11 zawiadomień o możliwości popełnienia przestępstwa. Nie został natomiast przekazany żadem wniosek o odebranie prawa jazdy dłużnikowi

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy