Reklama

34 pijanych za kierownicą, czyli majówka na drogach Podkarpacia

Opublikowano:
Autor:

34 pijanych za kierownicą, czyli majówka na drogach Podkarpacia  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, każdego dnia informują o tym jak przebiega ich akcja "Majowy weekend 2018".

Dane spływają do Rzeszowa z wszystkich komend, również z KPP Kolbuszowa.

W pierwszym dniu długiego, majowego weekendu, 27 kwietnia, na drogach Podkarpacia doszło do siedmiu wypadków, w których rannych zostało osiem osób. Policjanci zatrzymali również 11 pijanych kierowców.

Z kolei w sobotę, 28 kwietnia, funkcjonariusze pracowali na miejscu 12 wypadków, w których ucierpiało 12 osób. W drugi dzień tegorocznej majówki, kolejne 11 osób zatrzymano za jazdę po alkoholu.

Wczoraj, 29 kwietnia, na drogach było nieco spokojniej. Policjanci tego dnia odnotowali trzy wypadki, w których zostały ranne cztery osoby. Funkcjonariusze zatrzymali 12 nietrzeźwych za kółkiem, poruszających się po drogach Podkarpacia.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE