Reklama

24 rodziny z naszego powiatu otrzymały niezbędną pomoc

Opublikowano:
Autor:

24 rodziny z naszego powiatu otrzymały niezbędną pomoc - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Wolontariusze Szlachetnej Paczki, 8 i 9 grudnia, dostarczyli pomoc do 24 potrzebujących rodzin z terenu powiatu kolbuszowskiego. Pomoc otrzymały osoby starsze, samotne, rodziny z osobą niepełnosprawną oraz samotni rodzice. Dodatkowo osiem rodzin otrzymało pomoc w postaci paczek z żywnością i środkami chemicznymi, zebranymi dzięki hojności kolbuszowian.

W niedzielę i poniedziałek (8 i 9 grudnia) odbył się XIX finał projektu Szlachetna Paczka. Był to prawdziwy „Weekend Cudów”. Paczki przygotowane przez darczyńców dla konkretnych rodzin dotarły do domów potrzebujących. Żywność, środki czystości, zimowa odzież - te rzeczy znalazły się w pudłach. Nie zabrakło też przedmiotów o które szczególnie prosiły rodziny, takie jak: meble, lodówki, pralki, kuchenka gazowa, węgiel oraz upominki, perfumy, książki, zabawki.
Jak czytamy na stronie starostwa, w sumie paczki przygotowywało prawie 780 osób. Zaangażowanie w projekt okazało się wydarzeniem społecznym, do którego angażują się rodziny, szkoły oraz grupy przyjaciół. Dla niektórych firm wspólny wybór rodziny i zakupy to coroczny, wyjątkowy rytuał.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE