Reklama

Podkarpacie: Włodzimierz Bodnar o ataku na jego osobę i leczeniu COVID-19. "Nie mam nic do ukrycia!"

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Podkarpacie: Włodzimierz Bodnar o ataku na jego osobę i leczeniu COVID-19. "Nie mam nic do ukrycia!" - Zdjęcie główne

Zdjęcie poglądowe | foto Archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

STREFA COVID-19 Przemyski pulmonolog Włodzimierz Bodnar, a przede wszystkim sposób prowadzenia przez niego terapii COVID-19 amantadyną został napiętnowany przez dziennikarza Radia TOK FM. Lekarz punkt po punkcie wyjaśnia i polemizuje.

Przypomnijmy. Dziennikarz Radia TOK FM dotarł do materiałów dotyczących terapii amantadyną prowadzonej przez doktora Włodzimierza Bodnara z Przemyśla. Blisko połowa pacjentów leczonych przez niego amantadyną, nie miała testów na COVID-19. Dodatkowo wskazano, że 17 osób zmarło. Pulmonolog polemizuje z autorem tekstu.

CZYTAJ TAKŻE:

Przemyski pulmonolog krok po kroku broni się i wskazuje, że nie ma tutaj żadnej sensacji.

TREŚĆ RIPOSTY DR WŁODZIMIERZA BODNARA:

- Dziennikarz sam w rozmowie ze mną powoływał się na konsultacje z profesorem Flisiakiem i Rejdakiem, że amantadyna to jest lek bezpieczny. Dodatkowo, Ministerstwo Zdrowia 16 grudnia 2020 wydało komunikat, że amantadyna może być stosowana poza wskazaniami przez lekarzy. A lekarz stosuje ją zgodnie z prawem, ze swoim doświadczeniem i przekonaniem. A wydźwięk artykułu jest niestety odmienny. Trzeba tu podkreślić, że mowa o bezpieczeństwie, a nie skuteczności. Dodatkowo dziennikarz ma kłopoty z prostym rachunkiem matematycznym. Twierdzi, że wyleczyłem mniej osób niż twierdziłem, bo wypisałem mniej leku. Dodatkowo nie wiem, na jakiej podstawie uzyskał Pan Redaktor szczegółowe dane medyczne pacjentów (...) CZYTAJ DALEJ>>

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy