Reklama

Podkarpacie: "Czarne chmury" nad Włodzimierzem Bodnarem! Przedstawiono kulisy jego terapii COVID-19!

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Podkarpacie: "Czarne chmury" nad Włodzimierzem Bodnarem! Przedstawiono kulisy jego terapii COVID-19! - Zdjęcie główne

Włodzimierz Bodnar | foto Archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

STREFA COVID-19 Dziennikarze Radia TokFM dotarli do sensacyjnych materiałów dotyczących terapii amantadyną prowadzonej przez doktora Włodzimierza Bodnara z Przemyśla. Blisko połowa pacjentów leczonych przez niego amantadyną, nie miała testów na COVID-19. 17 osób zmarło!

Doktor Włodzimierz Bodnar - pulmonolog z przemyskiej Przychodni Optima, jeszcze jesienią 2020 roku wskazał, że amantadyna u niektórych jego pacjentów poprawiała stan w ciągu 48 godzin może złagodzić objawy zakażenia COVID-19. Lekarz starał się pomagać wielu. Zgłaszali się do niego zwykli obywatele, ale także i osoby z pierwszych stron gazet. Leczyli się u niego: Grzegorz LatoMarcin Warchoł, czy też Robert Winnicki. Mało tego: doktor sam wyleczył się tym specyfikiem! Ostatnio lekarz nawet organizował szkolenie dla lekarzy w zakresie terapii amantadyną.

CZYTAJ TAKŻE:

Pracy lekarza z Przemyśla przyjrzał się Michał Janczura z Radia TokFM. Posiadając dane z Narodowego Funduszu Zdrowia wskazał, że od marca 2020 roku do kwietnia 2021 roku doktor Bodnar wypisał 1518 recept na amantadynę. Kolejnych 800 recept wypisanych przez Bodnara było na rymantadynę - lek wypisawany kiedy w aptekach brakuje amantadyny. Dziennikarz zestawił te dane z informacją o blisko 3 tysiącach pacjentów, którym miał pomóc lekarz. Skąd zatem taka rozbieżność? Pozostali pacjenci korzystali z amantadyny ze źródeł zagranicznych, którą mogli otrzymać od bliskich mieszkających poza granicami Polski.

Jest również informacja ilu pacjentów doktora miało wykonany test na COVID-19. Okazuje się, że spośród  (...) CZYTAJ DALEJ>>

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy