Reklama

Kolbuszowscy strażacy na eliminacjach do 24. Mistrzostw Województwa Podkarpackiego Strażaków PSP w Futsalu. Jak im poszło?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Sportowy Klub Pożarniczy Strażak w Rzeszowie

Kolbuszowscy strażacy na eliminacjach do 24. Mistrzostw Województwa Podkarpackiego Strażaków PSP w Futsalu. Jak im poszło? - Zdjęcie główne

W takim składzie zagrała drużyna z KP PSP w Kolbuszowej. | foto Sportowy Klub Pożarniczy Strażak w Rzeszowie

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

SPORT Strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej wzięli udział w eliminacjach do 24. Mistrzostw Województwa Podkarpackiego Strażaków PSP w Futsalu. Mundurowi z miasta nad Nilem wywalczyli 4. miejsce i niestety nie zakwalifikowali się do finału.

Eliminacje do 24. Mistrzostw Województwa Podkarpackiego Strażaków PSP w Futsalu, w których wzięła udział drużyna mundurowych z Kolbuszowej, odbyły się w Nowym Żmigrodzie w powiecie jasielskim. O wejście do finału walczyło w sumie 5 zespołów.

W zmaganiach w grupie "C" wzięli udział strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Jaśle, Dębicy, Brzozowie, Kolbuszowej oraz funkcjonariusze z Komendy Miejskiej PSP w Krośnie. Rozegrano w sumie 10 meczów.

Zwycięska okazała się drużyna strażaków z Jasła. Tuż za nimi na podium stanęli kolejno: KM PSP Dębica i Brzozów. Kolbuszowscy strażacy uplasowali się z kolei na 4. miejscu. Tuż za nimi, na ostatnim miejscu, znaleźli się piłkarze z Krosna.

Co prawda strażakom z Kolbuszowej nie udało się stanąć na podium ani awansować do finału podkarpackich mistrzostw w futsalu, ale jak sami przyznają - dali z siebie wszystko, jednak zabrakło nieco szczęścia.

- Nie było łatwo. O finał walczyli świetnie przygotowani fizycznie strażacy. To nie dziwi, bo w końcu nasze przygotowanie fizyczne często wystawiane jest na próbę podczas akcji ratowniczo-gaśniczych. Daliśmy z siebie wszystko, ale szczęścia zabrakło. Za rok wrócimy silniejsi

-  powiedział po rozgrywkach jeden z kolbuszowskich strażaków.

Drużynę z Kolbuszowej reprezentowali:

  • Skwirut Wojciech
  • Mateusz Kowalczyk
  • Waldemar Kamiński
  • Marcin Dudek
  • Ireneusz Pączek
  • Przemysław Świder
  • Paweł Meszek
  • Sylwester Ciemielewski
  • Dariusz Pieniek
  • Artur Kowal
 

Strażacy z Kolbuszowej biorą udział nie tylko w rozgrywkach futsalowych. Możemy ich także zobaczyć na Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego Strażaków PSP w piłce siatkowej. W ubiegłym roku (27 października) wywalczyli 4. miejsce w ścisłym finale. W zawodach wzięło wówczas udział 21 drużyn strażackich z całego Podkarpacia. Pisaliśmy o tym tutaj: Kolbuszowscy strażacy wywalczyli 4. miejsce na mistrzostwach w piłce siatkowej [ZDJĘCIA]

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy